Školní družina

Drakiáda ve školní družině

Drakiáda ve školní družině

Podzim o sobě dává v řijnu vědět víc a víc. Sílící vítr přímo vybízí k pouštění draků. Také my jsme vyběhli na fotbalové hřiště a vypustili draky přinesené z domova nebo vyrobené ve školní družině. Zažili jsme zábavné chvíle, opravování draků a radost, že Pepík, Maruška, Markétka, Fanda… má draka nejvýš. Vyrobení draci nám také vyzdobily nástěnky, družinky a chodby školy.

 

Foto ZDE

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání