Image

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí vlády ČR bude probíhat od 14.10. distanční výuka pro všechny žáky školy.
1. Od 14.10. platí nové rozvrhy, které se vám automaticky objeví v elektronické žákovské knížce a jsou k dispozici ZDE!!
2. V termínu 26.10. - 30.10. jsou týdenní podzimní prázdniny.
3. Formy výuky na 1. stupni volí třídní učitel, na 2. stupni je rozvrh zorganizován tak, aby měli žáci průměrně 2 hodiny přímé on-line výuky denně.
4. Účast na distanční formě výuky je pro všechny žáky povinná - podstatné informace najdete v dodatku školního řádu - stahujte zde.
5. Všichni žáci školy mají funkční školní účet (možnost přihlášení přes webové stránky školy nebo přímo přes nainstalovanou aplikaci Teams).
6. V případě technických problémů možno využít kontakty v přiloženém manuálu komunikačních kanálů - stahujte zde.
7. Obědy (i svačinky) všech žáků jsou automaticky odhlášeny (kromě těch, kteří si je v režimu distanční výuky už opětovně přihlásili) – můžete si je přihlásit za standardní cenu + cenu krabičky (8 Kč), a to mailem u vedoucí jídelny - blanka.sobova@zsprim.cz. Výdej obědů v krabičkách je mezi 11:00 - 12:00 okénkem u beachového hřiště.
8. Veškeré odpolední sportovní a zájmové aktivity, včetně provozu bazénu a tělocvičen se v měsíci říjnu ruší.

Vážení rodiče, provoz mateřské školy Mramotice je z důvodů karanténních opatření do 1.11. uzavřen.
O dalším provozu Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

VOLEJBALOVÉ TŘÍDY

MONTESSORI TŘÍDY

ŠKOLNÍ DRUŽINA

ŠKOLNÍ BAZÉN

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.