Školní družina

Divadlo pro školní družinu

Pohádky pro školní družinu

Dnes žáci a žákyně dramatického kroužku sehráli v druhém kole pohádky pro děti školní družiny. Opět představení navštívil a smíchem naplnil Kašpárek Špekáček. Malé sladké odměny obdrželi diváci, kteří pozorně sledovali děj pohádek a odpověděli správně na otázky vypravěčů. Na konci posledního představení si dobrovolníci z publika vyzkoušeli herectví „na vlastní kůži“. Vše můžete shlédnout v přiložené fotogalerii.

Vypracovala: Mgr. R.Lengálová

FOTO ZDE

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání