Školní družina

Pohádkové představení pro ŠD

Pohádkové pásmo pro školní družinu

Žáci dramatické výchovy sehráli tři pohádky dětem ve školní družině. Neplechu v pohádkách způsobil kašpar Špekáček, ale nakonec vše dobře dopadlo. Jednu pohádku si zahrálo samo publikum. Vše můžete vidět v přiložené fotogalerii a uhodnout o jaké pohádky se jednalo. Další divadlo plánujeme v lednu a dodržíme tradici, kdy půjdeme hrát i do Mateřské školky v Příměticích.

Mgr. R. Lengálová

FOTO ZDE

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání