Zájmové aktivity

Zájmové kroužky 2020/2021

Č. Název kroužku Vedoucí kroužku Určeno pro Zař. Den Od.. do..
1 Badatelský klub I Lengálová Renata 3.- 8. ročník Šab. Po 14:00 - 15:30
2 Badatelský klub II Lengálová Renata 3.- 8. ročník Šab. Po 15:30 - 17:00
3 Čtenářský klub Šmerdová Danuše 6. ročník Šab. Čt 14:00 - 15:30
4 Dějepisný Burdová Milada 9. ročník ŠK Čt 14:00 - 14:45
5 Divadelní kroužek Jakubcová Jitka 6. - 9. ročník ŠK Út 14:00 - 15:00
6 Frisbee ultimate Smutný Rostislav 4. - 9. ročník ŠK Po 13:45 - 14:45
7 Gymnastika Hazuchová Alžběta 1.- 5. ročník  ---- Po 16:00 - 17:30
8 Hra na flétnu I Hiessová Marie 2.- 4. ročník ŠD Út 14:30 - 16:30
9 Klub komunikace v AJ Toiflová Iva 8. ročník Šab. Po 14:00 - 15:30
10 Klub zábavné logiky I Slaná Hana 1.- 2. ročník Šab. St 13:00 - 14:30
11 Klub zábavné logiky II Slaná Hana 3.- 4. ročník Šab. Po 13:00 - 14:30
12 Klub zábavné logiky III Medunová Lenka 7. ročník Šab. Út 14:00 - 15:30
13 Klub zábavné logiky IV Prekopová Sára 2.- 4. ročník Šab. Čt 14:30 - 16:00
14 Kroužek českého jazyka I Svobodová Petra 9. ročník ŠK Čt 13:45 - 15:15
15 Kroužek českého jazyka II Marková Milada 9. ročník ŠK Čt/l 14:00 - 15:15
16 Lezení Bouldering Smutný Rostislav 2. - 5. ročník  ---- Po 13:00 - 13:30
17 Logopedický I Nachtneblová Eva 1. ročník  ---- bude upřesněno
18 Matematický I Vykopalová Soňa 9. ročník ŠK Čt/s 14:00 - 15:15
19 Matematický II Fiala Ladislav 9. ročník ŠK Čt/s 13:45 - 15:15
20 Náboženství I Coufal Marek 1. - 2. ročník  ---- St 13:30-14:30
21 Náboženství II Coufal Marek 3. - 6. ročník  ---- St 14:30-15:30
22 Plavání I Nechvátalová Ilona 1.- 2. ročník  ---- Út 13:30 - 14:30
23 Plavání II Nechvátalová Ilona 2. ročník  ---- St 13:30 - 14:30
24 Plavání III Pořická Jana 1.- 4. ročník ŠD Po 14:15 - 15:00
25 Ranní klub I Žišková Dana 4. - 9. ročník ŠK Po 7:00 - 7:40
26 Ranní klub II Burdová Milada 4. - 9. ročník ŠK Út 7:00 - 7:40
27 Ranní klub III Langerová Marie 4. - 9. ročník ŠK St 7:00 - 7:40
28 Ranní klub IV Toiflová Iva 4. - 9. ročník ŠK Čt 7:00 - 7:40
29 Ranní klub V Pavlíková Lenka 4. - 9. ročník ŠK 7:00 - 7:40
30 Recitační kroužek Jakubcová Jitka 6. - 9. ročník ŠK St 14:00 - 14:45
31 Rozhlasový Kravcová Jarmila 7. - 9. ročník ŠK 13:30 - 14:00
32 Šikulka - technické práce Oprchal Karel 4. - 5. ročník  ---- Po 12:45 - 14:00
33 Výtvarný Širůčková Eva 1.- 2. ročník ŠD St 14:30 - 15:30

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání