Výsledky akcí

Technické muzeum Brno s kroužkem lega, robotiky a 7.B

Ve středu 29. května se žáci z prvního stupně, kteří navštěvují kroužek robotiky, lega a deskových her u paní učitelky Slané a Kočí, společně s třídou paní učitelky Markové vydali do Technického muzea v Brně. Mladší žáci navštívili expozici vlaků a v programu Jede jede mašinka se seznámili s vývojem vlakových souprav a bezpečností na železnici. Sedmáci se na workshopu Počítač jako symbol 20. století dozvěděli o nejstarších prototypech digitální technologie. Podívali se do útrob vstupních a výstupních zařízení, jako jsou myš, joystick či monitor. Všichni také měli možnost projít si další expozice. Sedmáci se věnovali mladším dětem a ukazovali jim zajímavosti, na které při prohlídce narazili. Do technického muzea můžeme zavítat opakovaně. Vždy je na co koukat a lze objevit něco nového. Na fotky se můžete podívat ZDE.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání