Výsledky akcí

Představení pro MŠ Kruh

Srdečné pozvání přijaly děti z mateřské školky se svými p. učitelkami. A tak slovo dalo slovo a opravdu přijeli za námi do školy. Žáci a žákyně dramatické výchovy pro ně sehráli pásmo pohádek plné zvířátek a zvířátko-maňásků. Kašpárek Špekáček opět tropil neplechu, jak již znají naši stálí čtenáři. Děti se aktivně zapojili do poslední pohádky o červené řepě. Vše bylo zakončeno předáním hraček, které vyrobili žáci 9.C třídy v předmětu Spp. Hračky byly vyrobeny z ponožek a vykouzlily úsměv na tváři nejen dětem. Bylo to příjemné setkání a věříme v další spolupráci.

Mgr. R.Lengálová

FOTO

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání