Výsledky akcí

Beachové soustředění 2024 - Ravena, Itálie

Byl pátek 24. května večer a my konečně nastupovali do autobusu směr Camping Village Mare Pineta Casalborsetti, Itálie. Byla před námi daleká cesta, ale jeli jsme přes noc, tak to utíkalo rychleji. Do kempu jsme dorazili ráno částečně odpočatí... Ihned po příjezdu jsme se začali vybalovat a poté nás čekal první trénink na beachi. Vařili jsme si první obědy a večeře ze zásob, které jsme si ve velkém dovezli z domovů. Večer jsme často padli únavou do postelí, abychom měli ráno sílu na další tréninky v písku. Počasí nám přálo. Koupali jsme se v moři i v bazénech, i když se občas přehnala nějaká přeháňka. Takto dny ubíhaly jeden za druhým, až přišel na řadu pátek, kdy jsme jeli do zábavního parku Mirabelandia. Zde bylo několik atrakcí různých adrenalinových stupňů. Vyzkoušeli jsme jich opravdu hodně, např. iSpeed, Katun. Mně se nejvíc líbila atrakce spojená s vodou nazvaná Rio Bravo. Zde jsme také nakoupili suvenýry. Celý den jsme si náramně užili a večer každý dostal pravou italskou pizzu. Pak přišlo na řadu balení, které nemá nikdo rád. Bohužel, čas nezastavíme, a tak nás v sobotu čekala cesta zpátky domů. Byla dlouhá, ale vykoupená setkáním s rodiči, které jsme neviděli celý týden. Už nyní se těším na beachové soustředění příští rok, protože to bylo prima.        

Kristina Krátká, 7.A                                               

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání