Výsledky akcí

Naši žáci a žákyně jsou skvělými atlety

Pod záštitou atletického svazu se 30. dubna 2024 konal na Městském stadionu v Horním parku prestižní POHÁR ROZHLASU. Naše škola vyslala do boje všechny kategorie a vedli jsme si výborně.

Mladší žáci ze ZŠ Prokopa Diviše , Znojmo – Přímětice svoji kategorii vyhráli a postupují do krajského kola, kde jim budeme 21. května držet pěsti a přát štěstí. Zasloužili se o to svými skvělými atletickými výkony: Matyáš Schneider, Filip Pokorný, Matěj Šuler, Viktor Švejcar, Jan Moravec, Karel Krym, Matyáš Haviár, Jonáš Kohut, Vojtěch Křivánek a Jan Hrala.

Starší žákyně vybojovaly 3.místo. Naši školu reprezentovaly: Nela Švandová, Natálie Vašatová, Kristýna Pokorná, Veronika Kucerová, Kristýna Alexová, Ivana Klajmonová, Hana Plačková a Lea Bajáková.

Nejlepší výsledky a výkony žáků naší školy.

Běh na 60m vyhráli: Matyáš Schneider 8,37, Nela Švandová 8,66 J. Krásné 2. místo vybojovala Magdalena Graderová 8,77 a 3. místo Sára Oberreitová 8,83 .

Ve skoku do výšky byli nejúspěšnější: Viktor Švejcar se 142 cm vyhrál 1. místo, Jan Moravec se 138 cm skončil na druhém místě a Ivana Klajmonová142 cm na místě třetím.

V hodu kriketovým míčem nejdále dohodila a vyhrála tuto disciplínu Ema Lengálová 45,89 m, 2. místo vybojovali Anna Stehlíková 36,43 m v mladších žácích Karel Krym 54,46 m, Vojtěch Křivánek výkonem 51,83 skončil na krásném třetím místě.

Ve vrhu koulí byla nejúspěšnější Dominika Saláková 9,44 m. Ve skoku do dálky se Sára Oberreitová skokem dlouhým 410 cm umístila na druhém místě.

Mladší žáci (Matěj Šuler, Matyáš Schneider, Filip Pokorný a Jonáš Kohut) vyhráli štafetu 4x 60m časem 33,91.

Mladší žákyně - Stehlíková A., Graderová M., Oberreitová S., Podzimková E., Sekyrková A., Věrná L., Prathová S., Málková M., Lengálová E. obsadily 4. místo. Na 3.místo jim chybělo pouhých 5 bodů!

Straší žáci skončili na 5. místě - M. Smutný, J. Jordán, M. Baňas, F. Hanzal, P. Novák, J. Kohut, O. Málek, V. Hrbáček, T. Venkrbec, T. Konrád, D. Veselý