Výsledky akcí

Školní akce – Setkání s rodiči u kávy

V úterý 7. května se na naší škole konala jedinečná akce zaměřená na posílení místní komunity a prohloubení vztahů mezi žáky 6.B, jejich rodiči a učiteli. Dopolední program byl věnován přípravám, kdy děti s nadšením připravily občerstvení, výzdobu a zábavné aktivity na odpolední setkání. Občerstvení, které žáci připravili, bylo skutečně vynikající. Na stolech se objevily palačinky, závin, šneky a mikeše.

Odpoledne dorazili rodiče a setkání začalo příjemným posezením u kávy, kde si mohli popovídat s učiteli i s ostatními rodiči. Atmosféra byla velmi uvolněná a přátelská, což přispělo k pocitu sounáležitosti a komunity.

Jako zábava byly připraveny dvě hlavní aktivity: turnaj v ping pongu a ruční práce, konkrétně šití klíčenek. Ping pong se stal oblíbenou zábavou dětí o přestávkách, rodiče v turnaji tím pádem neměli šanci. Přední příčky obsadily žáci 6.B. Šití klíčenek mělo také velký úspěch. Děti a rodiče, za pomoci nových školních šicích strojů, šily krásné klíčenky, které si poté mohly odnést domů jako památku na tento den.

Nicméně, při další akci budeme muset zapracovat na úklidu po akci. Známe své rezervy a budeme na nich pracovat. Také se budeme snažit dále zlepšovat organizaci, aby byly přípravy a průběh akce ještě hladší a příjemnější pro všechny zúčastněné.

Akce se vydařila nad očekávání a všichni přítomní byli spokojeni. Děkujeme všem, kteří se na přípravách podíleli, a těšíme se na další podobné setkání. Podobné aktivity jsou důležitým krokem k posílení místní komunity a budování pevných vztahů mezi školou a rodinami našich žáků.

 

FOTO

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání