Sedmačky bronzové v Poháru 7. tříd!

Naše dívky do finálového turnaje vstupovaly ze šestého místa celkové tabulky a jely se do Břeclavi rvát o všechno.

Postupně porazily týmy KP Brno, Milénova "A" a Újezd u Brna 2:0. V semifinále těsně nestačily v tiebreaku na tým Milénova "A", na který narazily podruhé v turnaji a prohrály 1:2. O třetí místo hrály s týmem VK KP Brno "A" a znovu dominovaly - výhra 2:0 a vybojovaly si skvělým týmovým výkonem zasloužené medaile!

Sestava finálového turnaje: nahrávačky - Ella Alexová, Hanka Plačková, Veronika Karpinski, smečařky Veronika Kucerová, Pavlína Štěrbová, Adéla Trojanová, blokařky - Kateřina Honová, Dominika Saláková, Zoe Jägerová.