Mariam Sanalla získala Čestné uznání v okresním kole recitační soutěže

Skvělého úspěchu dosáhla naše žákyně 6.C Mariam Sanalla, která včera 8. března 2023 získala na okresní přehlídce dětských recitátorů krásné Čestné uznání. Děstská scéna, jak se přehlídka nazývá, se pravidelně koná ve Znojemské Besedě, kde se mohou soutěžící navzájem slyšet, porovnat a hodnotit, ba dokonce obohatit o zajímavé texty z poezie či prózy. Mariam si vybrala ukázku z knihy O stromu, který dával. Autor Shel Silverstein se zde zamýšlí nad nejprostšími fakty života - schopností obdarovat, skromností, ale i nad sobeckostí mládí. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.