Pes v lavici aneb zážitkové čtení

Naše škola je plná zážitků.

A třída 2.C jeden takový zažila.

Nevěříte?

Jelikož jsme již výborní čtenáři, čteme společně knížku, kterou jsme si vypůjčili v Městské knihovně Znojmo.

Každý den někdo z nás přečte doma kapitolu a druhý den odvypráví spolužákům, o čem se dočetl.

Knížka se nám velmi líbí, hlavními hrdiny jsou totiž psi a ty my doslova milujeme. Stále si o nich chceme s paní učitelkou vyprávět.

V naší knížce se mohou psi přijít podívat i do školy.

Škoda, že to není možné ve skutečnosti!

I když...představte si náš údiv a překvapení....při hodině čtení se otevřely dveře a do třídy za námi došla vzácná návštěva.

Živý pes! A hned nás běžel očuchávat.

Pes v lavici...takže to není možné jen v knížce?

To bylo radosti, výskání, povelů, mazlení, olizování a určitě nezapomenutelný zážitek pro nás všechny.

Děkujeme canisterapeutické fence Kety. Doufáme, že se jí v naší třídě také líbilo. Přejeme všem dětem zažít takový zážitek.

fotografie k prohlédnutí ZDE