Výsledky akcí

Ekologický kroužek řádil ve školce na Halloween

Děti z ekologického kroužku si připravily kostýmy a zábavný program s tématikou Halloweenu. Vydaly se do MŠ Přímětice 526 a navázaly na již druhý ročník této tradice. Tentokrát děti ve školičce vysvobodily zakleté děti, které neposlouchaly své rodiče a spravedlivá čarodějnice je začarovala v duchy Halloweenu. Nakonec se vše v dobré obrátilo a byly vysvobozeny a školáčci odměněni. 

Mgr. Renata Lengálová

Fotogalerie ZDE!

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání