Úspěšná výprava mladých minivolejbalistů VK PFN Znojmo - Přímětice

První listopadový víkend ovládl barevný minivolejbal v Brně halu pro míčové sporty na
Vodové ulici. Konal se zde kvalifikační Turnaj Jihomoravského minivolejbalu 2022/23. Město Znojmo, ve
všech barvách minivolejbalu, úspěšně reprezentovali hráči VK PFN Znojmo. Hrálo se většinou v šestičlenných
skupinách a letošní jubilejní 20. ročník hostil rekordní počet družstev. Celkem si na brněnské palubovce
poměřilo své hráčské dovednosti 217 družstev v 32 hracích kolech. Minivolejbalistům z VK PFN Znojmo - Přímětice se dařilo, devět týmů svoji skupinu vyhrálo, pět družstev vybojovalo druhé místo a rovněž pět družstev získalo třetí místo. A zde jsou nejúspěšnější členové šedesátičlenné znojemské výpravy.

ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL

1. místo Kateřina Marková, František Škrabal

1. místo Valentýna Mikulášková, Tomáš Ferkovič

ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL

1. místo Petr Vašat, Patrik Šuba

ČERVENÝ MINIVOLEJBAL

1. místo Lukáš Hon, Zachary Jägr

1. místo Nikola Vacková, Anna Mikušová

ZELENÝ MINIVOLEJBAL

1. místo Anna Stehlíková, Adam Rylich a Patrik Pošvanc

1. místo Amálie Fráňová, Antonín Kopeček a Jan Hrala

1. místo Milan Kutlák, Jakub Cirkl a Šimon Navrátil

MODRÝ MINIVOLEJBAL

1. místo Valérie Kolibová, Martina Málková a Magdaléna Graderová

Všem soutěžícím, kteří se nedělního turnaje zúčastnili, blahopřejeme k výborným výkonům a přejeme jim, aby se i nadále ve hře zlepšovali.
Trenérům, trenérkám a samozřejmě rodičům děkujeme za obětavost, spolupráci a vytváření dobrého zázemí, které je důležité při provozování každého sportu.

Fotogalerie ZDE!