Výsledky akcí

Jazykový kurz s Kolumbem a šesťáky na Bítově

Již pravidlem se stal náš jazykový kurz s Kolumbem pro žáky šestých tříd. Tentokrát se od 6. do 8.září vydaly třídy 6.A, 6.B a 6.C společně s našimi učitelkami (p.Toiflová, p.Hřibová, p.Marková, p.Svobodová, p.Lengálová a p.Smolková) na Bítov do kempu. Slunné počasí přálo a kromě angličtiny děti zažily mnohé. Během tří dnů si vyzkoušely jazykové schopnosti, stmelovací hry a především měly možnost se lépe poznat v jiném prostředí než ve škole.

Jazykový blok střídal míčové hry, branball a vlajkovanou. I přes malý dešťový mráček nás nohy vynesly na kopec k rozhledně Rumburak. Odvážlivci vyzkoušeli vodu v zátoce Horka pod krásným panoramatem zříceniny Cornštejn. Večerní pohádky a diskotéka uzavíraly náročné, ale skvěle prožité dny. Dobré jídlo a fajn společnost nám poskytly nezapomenutelné zážitky.

 

Koukněte, jak nám bylo fajn ZDE

 

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání