Výsledky akcí

Závody v přespolním běhu

V úterý 27. 9. 2022 se žáci naší školy účastnili závodu družstev v přespolním běhu v městském lesíku. I přes nepřízeň počasí si vedli velmi dobře. V konkurenci 13 škol z celého našeho okresu získali: mladší žákyně (6. a 7. tříd),  Alžběta Sekyrková, Hana Plačková, Lea Bajáková, Pavlína Štěrbová, Veronika Kucerová, vybojovaly skvělé 2. místo.  Mladší žáci, Matěj Fráňa, Kašpar Smutný, Filip Pokorný, Jan Moravec, Štěpán Vybíral, získali 3. místo. Jen o příčku níže se umístili starší chlapci, Patrik Mareš, Ondřej Málek, Šimon Svoboda, Jiří Donát, Karel Bednář, Jiří Staněk (8. a 9. tříd), kteří skončili čtvrtí. Starší děvčata, Nela Švandová, Nela Koldánová, Kristýna Pokorná, Tereza Gregorová, Elisabeta Chárová, doběhla na 8. místě.

Všem účastníkům běhu blahopřejeme k dobrým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání