Letní škola "S Kolumbem"

Letní škola „S Kolumbem“

1. – 19.8. 2022
  2. – 26.8. 2022

Letos jsme opět uspořádali letní školu. Účastnilo se jí dohromady zhruba 105 dětí. Strávili jsme dva týdny ve škole i mimo školu, zahráli si spoustu her, kreativně tvořili a zorganizovali výlety po okolí Znojma. Většinu času jsme trávili v přírodě a na výletech. Navštívili jsme historické centrum města Znojma, znojemské podzemí, koupaliště Louka, Sokolnickou chatu v Dobšicích, kde si děti měly možnost užít vyjížďku na koních a absolvovaly přehlídku dravých ptáků a vojenský bunkr ve Chvalovicích. Program jsme obohatili o exkurzi u záchranářských složek města Znojma v rámci prevence bezpečnosti a zpříjemnili jsme si letní počasí kulturním zážitkem ve formě filmového představení.

Užili jsme si dva týdny plné legrace, výletů, koupání a zmrzliny. Děkujeme městu Znojmu za spolupráci a finanční zajištění. Doufáme, že se podaří tento srpnový týden uskutečnit i v roce 2023. UŽ SE MOC TĚŠÍME!!!!!!!

Poděkování za financování Letní školy patří zřizovateli školy Městu Znojmo.