Výsledky akcí

Splouvání Dyje - nezapomenutelný zážitek pro 6.A,6.C a 9.B

Žijeme v krásném koutě naší vlasti a třídy 6.A, 6.C a 9.B si ke svému třídnímu výletu moudře vybraly splouvání malebné řeky Dyje. Některé třídy ji spluly z vodáckého centra oddílu Neptun, tzv. Vodárny, do Tasovic, jiní až do Nového Hrádku. Náramně si všichni i díky nádhernému počasí sjíždění Dyje užili a vůbec nevadilo, že se mnozí buď při zdolávání jezu, nebo i jen na klidné hladině ,,cvakli". Každému tento zážitek vřele doporučujeme, v nastávajících letních dnech na něj bude jistě prostor.

6.A

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání