Výsledky akcí

Úspěšné MČR v barevném minivolejbalu

Mistrovství republiky v barevném minivolejbalu se konalo 11.-12.června  2022 ve Zlíně na venkovních hřištích. Z našeho VK PFN Znojmo se zúčastnilo osm družstev a vedly si skutečně  skvěle.  Znojemští hráči se museli potýkat nejen s kvalitními soupeři , ale také s nástrahami tropického počasí.

Do první výkonnostní skupiny se po prvním dnu konání mistrovství propracovaly dokonce dva znojemské týmy červeného minivolejbalu a jeden tým modrého minivolejbalu. Ty bojovaly o příčky nejvyšší a jak jsme naznačili v úvodu článku, znojemští  minivolejbalisté byli opravdu úspěšní.

  1. místo v kategorii červených /čtvrtá třída/získala Anička Stehlíková 4.A a Patrik Pošvanc 4.B
  2. místo v kategorii modrých / šestá třída/ obsadili Bedřich Stehlík, Antonín Venkrbec, Martin Jordán 6.A a Ondřej Novák

Všem mladým minivolejbalistům z VK PFN Znojmo děkujeme za skvělou reprezentaci našeho okresu, trenérům a rodičům pak za vedení a podporu.

 

Celá fotogalerie ZDE!

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání