Výsledky akcí

Svět práce - Vaření

Štafetu po 6.C a děvčatech 6.A ve II. pololetí převzali kluci ze 6.A a celá třída 6.B. Rovněž popustili uzdu fantazie u pestrobarevných pomazánek, salátů, sladkých i slaných dezertů. Po tvrdém boji se jim povedlo zvítězit i nad zpracováním různých druhů těsta a odměnou na konci školního roku pro nás byla návštěva v Hotelu N v Příměticích. Nahlédli jsme do všech jeho zákoutí, poslechli si zajímavou přednášku o přísných hygienických pravidlech práce v hotelové kuchyni a zkusili i přípravu studených předkrmů. 
Děkujeme za získané zkušenosti.
 
foto ZDE

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání