Výsledky akcí

Krásy Šumavy si při splouvání Vltavy sedmáci a deváťáci náramně užili

Říká se, že voda je živel, stejně jako třídy 7.A a 9.A J. Žákyně a žáci z těchto tříd hrají na vysoké úrovni volejbal a začátkem června podnikli skvělý výlet, který pro ně připravila paní učitelka Lenka Pavlíková ve spolupráci s panem učitelem Ladislavem Fialou. Splouvali z Vyššího Brodu do Českého Krumlova na raftech nádhernou řeku Vltavu. Tábořili v kempu Branná, kde měli se svými učiteli a doprovodem základnu. Zažili jak slunné, tak deštivé počasí, ale hlavně se naučili vodáckým dovednostem a mít rádi řeku. Poslední den výletu strávili v malebném Českém Krumlově prohlídkou zámku a zámeckého parku s originálním otáčivým hledištěm. V Grafitových dolech, kde se převlékli do ,,hornického“ a byli  vybaveni i přilbou se světélkem, se svezli tamějším vláčkem ve spleti podzemních chodeb. Těch má důl přes 13 kilometrů a návštěvníci se dostanou až 74 metrů pod povrch. Celý výlet se vydařil a všichni budou mít na co vzpomínat.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání