Turnaj v minivolejbalu v Letovicích se tentokrát odehrál s omezeným počtem účastníků

V neděli 16.ledna 2022 se v Letovicích uskutečnil v rámci Jihomoravského poháru v minivolejbalu Turnaj v zeleném a modrém minivolejbalu. Kvůli covidovým opatřením se ho bohužel mohl zúčastnit omezený počet hráčů, proto výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení celoroční soutěže.

Celkem se do turnaje zapojilo deset klubů ( Sokol Letovice, AGROTEC Hustopeče, Sokol Újezd u Brna, KP Brno, VS Drásov, Junior Brno, Sokol Předklášteří, Lokomotiva Břeclav, Slovan Ivančice a VK PFN Znojmo - Přímětice).  Z každého volejbalového klubu bylo nominováno v každé kategorii, barvě, pouze 12 hráčů. A jak si vedli naši mladí volejbalisté z VK PFN Znojmo – Přímětice?

V zelené kategorii ve skupině Z1 /skupina měla šest týmů/ s přehledem zvítězilo družstvo dívek z VK PFN Znojmo – Přímětice (Martina Málková, Magdaléna Graderová, Valérie Kolibová).

V modré kategorii ve skupině M3 /skupina měla sedm týmů/ zůstali nepokořeni, tudíž zaslouženě zvítězili hráči družstva VK PFN Znojmo – Přímětice D ( Matěj Fráňa, Jáchym Kohut a Matěj Klíma).

Mladí volejbalisté byli rádi, že si mohli změřit síly a dovednosti se svými vrstevníky z jiných klubů, ale všichni už se těší, že další turnaj proběhne bez omezení a že si jej budou moci užít všíchni hráči, kteří se tomuto krásnému sportu rozhodli věnovat.