Vyhodnocení prvního pololetí ve Světu práce; Vaření i práce v dílně nás baví!

Svět práce je předmět, který nás učí nejenom samostatnosti, zručnosti a zodpovědnosti, rozvíjí tvořivost a fantazii, ale učí nás i vážit si práce každého dospělého člověka.

Během prvního pololetí se nám v rámci hodin Světu práce povedlo vyzkoušet známé i méně známé recepty např. Lokše, Pirohy, Bryndzové tyčinky, výbuchem barev a chutí jsme zabodovali ve zdravých pomazánkách, překvapili jsme všechny zaměstnance školy malými vánočními balíčky perníčků, zkusili jsme modelovat i ze slaného těsta, vařili jsme německá jídla i jídla jiných národů; v dílně jsme vymýšleli, pílili, brousili, vrtali, lakovali i opravovali.

S první částí letošního školního roku jsme se rozloučili Pavlovými dortíky, ovocnými a zeleninovými saláty a už se těšíme na vůně, chutě a barvy druhého teplejšího a zdravějšího pololetí.

Fotogalerie zde!