Výsledky akcí

Nejsme jenom výteční sportovci; Bodujeme i v Pythagoriádě

V listopadu loňského roku si i žáci 2. stupně naší školy měli možnost vyzkoušet své vědomosti ve školním kole matematické soutěže Pythagoriáda. Úspěšnými řešiteli byli: Matěj Fráňa - 6.A, Hynek Hruška - 8.A, Michaela Málková - 8.A, Martina Petrášková - 8.A, Štěpán David - 8.A, Nikola Kyselá - 8.B a Andrea Semančinová - 8.B.

Všichni postoupili do okresního kola, které se konalo začátkem prosince. Navzdory všem překážkám letošního školního roku se Hynku Hruškovi podařilo zabojovat. Ze 41 účastníků okresu Znojmo se umístil na 3. místě a stal se tak úspěšným řešitelem, čímž si pootevřel dveře k budoucímu úspěšnému středoškolskému studiu.

Všem žákům, kteří se nebojí matematiky, děkujeme za důstojnou reprezentaci naší školy a držíme pěsti v dalších soutěžích.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání