Na turnaji I. kola Jihomoravského minivolejbalu v Letovicích se hráčům z VK PFN Znojmo - Přímětice dařilo

V letošním roce se slaví 100 let českého volejbalu a I. kolo turnaje Jihomoravský minivolejbal, který se konal v neděli 21.listopadu 2021 v Letovicích, byl tomuto výročí věnován.

Ze znojemského volejbalového klubu vyrazilo 35 hráčů zeleného a modrého minivolejbalu poměřit své hráčské dovednosti s ostatními mladými volejbalisty z celého kraje. Celkem se do hry zapojilo 24 družstev v zeleném minivolejbalu a 36 družstev v modrém minivolevbalu. Hrálo se vždy ve skupinách po šesti týmech, jež byly seřazeny podle výsledků kvalifikačního tunaje z 16.10.2021.

Znojemským družstvům se i přes částečnou marodku hráčů dařilo. V modrém minivolejbalu vybojovali celkově krásné 2. místo - Aneta Šimáková, Enna Mičková a Marek Švaříček.

5. místo - Zoe Jagerová, Veronika Karpinski a Martin Nedoma a 7. místo - Veronika Kucerová, Hana Plačková a Pavlína Štěrbová

V zeleném minivolejbalu získali celkově úžasné 3. místo - Jonáš Kohut, Denisa Dvořáková a Štěpán Neubert

7. místo - Vanda Marešová, Martina Málková, Magdaléna Graderová a Valérie Kolibová

Všem hráčům blahopřejeme a přejeme jim, aby je volejbal bavil. Rodičům děkujeme za úžasné fandění.