Výsledky akcí

Pohár 7. tříd - III. kolo družstva VK PFN Znojmo D

V neděli 28.listopadu 2021 se konalo v Brně na ZŠ Vejrostova III. kolo soutěže Pohár 7. tříd. V družstvu VK PFN Znojmo D, které hraje ve čtvrté výkonostní skupině, hrají většinou mladší žáci, aby sbírali cenné volebalové zkušenosti. Přestože cesta na turnaj byla tentokrát díky sněžení náročná a čtyři členové týmu hráli na šestkovém turnaji poprvé, vše se dařilo. S VK Volejbalem Brno jsme hráli 1:1, ale výhráli na body, s VK Královo Pole A remíza 1:1 úplně stejně se skóre16...S VK Vejrostova B  1:1, ale prohra na body. S DDM  HIPPO Kuřim výhra 2:0. Za VK PFN Znojmo D nastoupili: Pavlína Štěrbová, Zoe Jagerová, Martin Baňas, Dominik Chmelka, Matěj Fráňa, Verča Karpinski, Ráďa Novák a Ondra Novák. Hráčům blahopřejeme a všem přejeme krásný a pohodový adventní čas.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání