Výsledky akcí

2. kolo Poháru 7. tříd smíšeného družstva VK PFN Znojmo D

V neděli 7. listopadu 2021 se uskutečnilo 2. kolo Poháru 7. tříd. Družstvo VK PFN Znojmo D, za které hrají mladí volejbalisté a volejbalistky z 5. až 7. tříd hrálo tentokráte v Brně v tělocvičně ZŠ Vejrostova a protože je nás ve 4. skupině pět týmů, hraje se pouze na dva sety. První utkání s domácím týmem VK Vejrostova B jsme poměrně snadno vyhráli 2:0, v druhém zápase proti nám nastoupilo družstvo VK Královo Pole a byl to vyrovnaný boj do posledního míče. Remizovali jsme 1:1 (47:47). Družstvu TJ Sokol Újezd u Brna, které do naší skupiny spadlo z té třetí, jsme vždy na začátku setu odolávali, ale koncovka byla bohužel v jejich režii. Prohráli jsme s nimi 2:0. V posledním utkání s chlapeckým družstvem Volejbal Brno proběhlo opravdu několik pěkných volejbalových výměn a zdolali jsme je 2:0, což bylo pěkné zakončení turnaje. Příjemné bylo povzbuzování od maminek našich hráček. 

Za družstvo VK PFN Znojmo D hráli: Amálie Klašková, Kateřina Poláková, Pavlína Štěrbová, Zoe Jägerová, Dominik Chmelka, Antonín Venkrbec, Bedřich Stehlík a Martin Baňas 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání