Úspěšná kvalifikace družstev VK PFN Znojmo - Přímětice do Jihomoravského minivolejbalu

V sobotu 16.10.2021 se v brněnské hale na Vodové konala po jednoleté odmlce kvalifikace družstev do Jihomoravského minivolejbalu 2021/2022.

A znojemští mladí hráči z VK PFN Znojmo - Přímětice opět prokázali, že minivolejbalem žijí a hrají jej rádi.

Ve žluté kategorii obsadili Elliana Peňásová a Petra Vašat 2. místo.

V oranžové kategorii zvítězili Lukáš Hon a René Kuhn, 2. místo získali Zachary Jager, Saphyie Ondráčková a Nikola Vacková.

V červené kategorii jsme vybojovali první místa ve dvou skupinách, zasloužili se o to: Anička Stehlíková, Patrik Pošvanc a Antonín Kopeček, Patrik Zemčík. 2. místo obsadili Milan Kutlák a Adam Rylich.

V zelené kategorii obsadila dvě naše družstva 3. místo ve skupině. Matyáš Sádlo, Jonáš Kohut, Štěpán Neuber a Martin Páleník, Zdeněk Hazucha a Natálie Karásková.

V modré kategorii jsme se radovali dvakrát z prvního místa a zasloužili se o to tito hráči: Enna Mičková, Aneta Šimáková, Kateřina Honová, Kristýna Fabiánová a Zoe Jagerová, Ella Alexová, Kašpar Smutný, Radovan Novák. Druhé místo obsadili, Bedřich Stehlík, Antonín Venkrbec, Dominik Chmelka a Ondřej Novák. 3. místa obsadili, Kucerová, Plačková, Štěrbová, Karpinski a Klíma, Baňas, Fráňa a Kohut.

Všem družstvům blahopřejeme a přejeme úspěšnou sezonu a hlavně radost ze hry a ze svých pokroků.