Výsledky akcí

Družstvo VK PFN Znojmo D na zkušené v I. kole Poháru 7. tříd

Smíšené družstvo hráčů a hráček z šestých a sedmých tříd VK PFN Znojmo D se v neděli 24.10. 2021 zúčastnilo v Brně na ZŠ Novolíšeňská I. kola Poháru 7. tříd.

Protože ve IV. skupině bylo šest družstev, hrálo se pouze na dva sety. S družstvem Volejbal Vyškov jsme měli remízu 1:1, rovněž tak s týmem Volejbal Brno. 2:0 jsme zvítězili nad družstvem VK Královo Pole A a nad družstvem VK Vejrostova B. Porazil nás tým TJ Junior Brno. Pro naše mladé volejbalisty to byl první zápas v šestkovém volejbalu a hlavně tady sbírali hráčské zkušenosti. Za naše družstvo VK PFN Znojmo D hráli: Amálie Klašková, Kateřina Poláková, Adéla Smutná, Jana Kosíková, Zoe Jagerová, Dominik Chmelka, Antonín Venkrbec a Bedřich Stehlík.

Fotogalerie ZDE.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání