Výsledky akcí

Výlet do Hallstattu

Dne 23. 9. 2021 jsme navštívili malebné městečko jménem Hallstatt v Horním Rakousku. Cesta byla dlouhá, ale na druhou stranu jsme se mohli kochat krásnými výhledy na přírodu. Poznali jsme nejstarší solnou jeskyni v Evropě a od pana průvodce se o celé oblasti navíc dozvěděli v němčině a angličtině mnoho zajímavých informací. Když jsme jeli nahoru, zapůsobil na nás výjezd “zubačkou“ . Dolů jsme zase sjeli skluzavkou, což byl opravdu adrenalinový zážitek. Jako bonus jsme si mohli koupit  fotografii z této jízdy a dozvěděli jsme se  rychlost našeho sešupu. Domů jsme se vrátili znaveni, ale nadšeni. Moc se nám výlet do Hallstattu líbil.

Holky z 9.A

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání