Výlet do Hallstattu

Dne 23. 9. 2021 jsme navštívili malebné městečko jménem Hallstatt v Horním Rakousku. Cesta byla dlouhá, ale na druhou stranu jsme se mohli kochat krásnými výhledy na přírodu. Poznali jsme nejstarší solnou jeskyni v Evropě a od pana průvodce se o celé oblasti navíc dozvěděli v němčině a angličtině mnoho zajímavých informací. Když jsme jeli nahoru, zapůsobil na nás výjezd “zubačkou“ . Dolů jsme zase sjeli skluzavkou, což byl opravdu adrenalinový zážitek. Jako bonus jsme si mohli koupit  fotografii z této jízdy a dozvěděli jsme se  rychlost našeho sešupu. Domů jsme se vrátili znaveni, ale nadšeni. Moc se nám výlet do Hallstattu líbil.

Holky z 9.A