Výsledky akcí

Okresní finále přespolního běhu družstev

Ve středu 29. září 2021 se konala v rámci okresu soutěž družstev v přespolním běhu. Jako tradičně byl místem konání areál Městského lesíka. Tento závod ve vytrvalostním běhu, kdy mladší žákyně, mladší žáci a starší žákyně běží 1800 metrů, starší žáci 2800 metrů,  prověří dokonale běžeckou formu závodníků. Žáci naší školy na tento závod trénovali v hodinách tělesné výchovy i samostatně, ale v konkurenci ostatních škol jsme v letošním ročníku moc neobstáli…  Většina našich družstev obsadila až 6. místa. A komu z našich vytrvalostních běžců se dařilo nejlépe? Byla to Nela Švandová ze 7.C, Matěj Fráňa z 6.A, Viola Bedáňová z 9.A a Martin Kravec z 9.A.

Děti strávily dopoledne v přírodě, prověřily svoji běžeckou formu a připomněly si Coubertinovo heslo, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

 

               

 

               

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání