Výsledky akcí

Projektový den 5. tříd – Soustavy lidského těla

V rámci přírodopisného projektu  Soustavy lidského těla šli žáci 5. ročníku na výlet na přímětickou Kaolinku. Žáci byli rozděleni do skupin, kde tvořili určenou soustavu (kosterní, nervová, dýchací, trávící, vylučovací) z přírodnin, které našli. Součástí projektu byla i smyslová cvičení, ať už čichová či chuťová poznávačka, vedení spolužáků se zavázanýma očima, nebo chození bez doprovodu za hlasem, jako cvičení orientace v prostoru. Děti se vžily na chvíli do situace nevidomého člověka. Žáci si tuto formu výuky velmi užili.

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání