PŘEHLEDY, INFORMACE

Výtvarný úspěch našich žáků

24. listopadu 2022 proběhlo v Knihovně města Znojma slavnostní ocenění vítězů 7. ročníku okresního kola literárně - výtvarné soutěže „Jižní Morava čte.“ Žáci naší školy si v soutěži vedli přímo skvěle! Obsadili totiž všechny vítězné příčky v kategorii volné tvorby žáků 6. – 9. ročníku. První místo získala za svoji práci s názvem Voda nese mír do Evropy  žákyně 6. C – Mariam Sanalla. O druhé místo se podělili Robin Burian a Ondřej Kejda, oba z 9. B. Společně vytvořili komiks  Sumeček – drobeček. Třetí místo obsadil Max Kolaja z 6. C. Také jeho malba vodopádu zaujala porotu. Práce Mariam Sanally postupuje do krajského kola. Všem oceněným žákům blahopřejeme a Mariam držíme pěsti do krajského klání.

BAR

 

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání