PŘEHLEDY, INFORMACE

Vánoční stromeček na Obrokové

Předvánoční období, adventní čas, má své kouzlo a tajemství. Je to doba příprav na Vánoce. Město Znojmo pravidelně nabízí široký kulturní program pod názvem Znojemský advent. Jeho součástí je i nainstalování vánočních stromků na ulici Obrokova. Na výzdobě se podílí děti mateřských a základních škol města. ZŠ Prokopa Diviše se akce každoročně účastní a děti ve školní družině připravují dekorace, jejichž výrobou si krátíme čas čekání. Letos jsme vytvářeli andílky a mašle zdobené zlatými a stříbrnými fixami a třpytkami s takovým zápalem, že jsme zářili zlatem i cestou domů. Stromek byl vyzdoben ve čtvrtek 24.11.2022 a děti se mohou při předvánočních procházkách vyzdobeným městem pochlubit svým blízkým vlastnoručně vyrobenou ozdobičkou.

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023.

  

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání