KVĚTEN

Den matek

Děti se letos při oslavě Dne matek věnovaly výrobě úžasných dárků pro své maminky. Kromě textilních tašek s jejich vlastní fotkou tvořily i přáníčka, drobné dárky z různých materiálů. Tyto výrobky se jim skutečně povedly a každá nesla osobní dotek lásky a kreativity. Ačkoli jsme nestíhali fotit,(koukněte sami), bylo zjevné, že každý dárek byl pečlivě vybrán a přetvořen do nádherného uměleckého díla.

Jak se tašky vyráběly? Proces zahrnoval vyfocení dítěte, překreslení přes kopírák, vymalování barvami, vystřižení, omotání fotky folií a nakonec zažehlení fotky na textilní tašku. Tato netradiční kreativní aktivita nejenže přinesla radost maminkám, ale také dětem umožnila projevit svou lásku a fantazii.

FOTKY