Školní družina

ÚNOR – MASOPUSTNÍ KARNEVAL

ÚNOR – MASOPUSTNÍ KARNEVAL

V únoru se v naší družině konal nevšední masopustní turnaj v ping-pongu a pukecu. Děti soutěžily v maskách, které si samy vytvořily. Atmosféra byla plná radosti, smíchu a sportovního ducha. Hráči se nejenom snažili zvítězit, ale také si užít soutěžení a sladkou odměnu, kterou dostal každý účastník této družinové akce. Kreativní masopustní masky dětí dodaly celému turnaji netradiční sportovní nádech. Masopustní turnaj zanechal všem účastníkům úsměv na tváři a vzpomínku na veselý den ve škole.

FOTO ZDE

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání