Kariérové poradenství

Přijímací řízení na střední školy - podávání přihlášek

Podávání přihlášek

Přihlášky na střední školy obdrží všichni vycházející žáci spolu s pololetním vysvědčením, tj. 31. 1. 2022. Pokud do 24. ledna 2022 sdělíte výchovné poradkyni údaje o středních školách, budeme je moci doplnit na formuláře přihlášek. V případě, že od Vás nebudeme mít údaje o školách, kam se žáci chtějí hlásit, obdržíte od nás i tak 2 přihlášky s potvrzeným prospěchem ředitele školy, ale údaje o školách doplníte sami.

Zákonný zástupce odevzdá přihlášky (stejně vyplněné, prospěch potvrzený ředitelem ZŠ) řediteli střední školy do 1. 3. 2022.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte výchovnou poradkyni - osobně v době konzultací, emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dále doporučuji navštívit i Dny otevřených dveří středních škol, pakliže se budou konat.

Údaje o škole:

1. Název školy a adresa