Výsledky akcí

Kaskáda race

V pátek 4. 10. 2024 se na Vranovské pláži uskutečnil závod s překážkami, kterého se zúčastnili žáci sportovních tříd, a to 6.A, 7.A a 9.A. Závod byl přibližně 1 km dlouhý a v průběhu tratě na závodníky čekaly překážky v podobě přelézaní, přeskakování, chůze na laně, ručkování a dalších dovedností a koordinačních úkolů.

Žáci byli rozděleni do skupin po pěti závodnících a s malým časovým odstupem postupně vyráželi na trať. Z mladší kategorie (6. a 7. ročník) se nejlépe umístil Václav Novák ze 6.A, který byl v celkovém pořadí na nádherném 3. místě! Ze starší kategorie (8. a 9. ročník) běžela nejrychleji Pavlína Štěrbová z 9.A, která doběhla na velmi dobrém 7. místě. Pochvalu zaslouží skupina chlapců z 9.C, kteří nechali na trati všechno a účastnili se, i když nechodí do sportovní třídy.