Ohlédnutí za letní školou

Léto skončilo, začal nám podzim a my vzpomínáme na letní prázdniny a naši školní akci Léto s Kolumbem. Akce se účastnilo dohromady 100 dětí a měli jsme ji rozdělenou do dvou termínů. První turnus se uskutečnil 22 . 7.- 26. 7. 2024 a nazvali jsme ho „modrý“ a druhý „červený“ byl ve dnech 19.8.-23. 8. 2024. Název jsme si vybrali podle barev triček, která jsme nosili celý týden všude s sebou.

Maximálně jsme využívali prostory školy – hřiště, tělocvičny, beach, jídelnu a třídy.

Akce mimo školu - výlety – Hradební pondělí a historické centrum města Znojma, exkurze do zázemí Policie ČR, ukázka psovodů, zásahové jednotky, dračí lodě a sportování ve vodáckém centru, exkurze u hasičů ve Chvalovicích a zábavného parku, návštěva městské plovárny Louka, interaktivní prohlídka vranovského zámku, relaxační pobyt na vranovské pláži, vycházka Gránickým údolím.

V druhém turnusu jsme více sportovali a měli jsme vytvořené dvě skupiny.

Jedna skupina prožívala sportovní minisoustředění, seznamovala se s různými druhy sportů a využívala maximálně sportovní areál školy.

Druhá skupina trávila program turistikou a zážitky.

Zároveň děkujeme paním kuchařkám a uklízečkám, které se o nás vzorně staraly.

Těšíme se na příští rok!!!!!!