Biologie člověka v pátých třídách

Žáci a žákyně osmých tříd si připravili projektové vyučování v rámci předmětu přírodopisu. Ve svém projektu se zaměřili na jednotlivě vybrané soustavy lidského těla: Laura a Nikola - nervová soustava, David a Daniel – vylučovací soustava, Barbora a Lucka – dýchací soustava, Dan R., Petr a Matyáš – kosterní soustava, Tomáš a Milan – oběhová soustava (srdce a jeho masáž), Barbora N. a Kateřina – měření tlaku a tepu, Marie a Nikola- svalová soustava, Gabriela a Eliška- kůže a daktyloskopie, Nela a Hana – trávící soustav (zuby). Poděkování patří také žákům devátých tříd, kteří v rámci předmětu SPP vytvořili makety a pomocné modely. Záměrem projektu byla vzájemná komunikace, prohloubení a praktické použití znalostí.

Vypracovala: Mgr. R.Lengálová