Výsledky akcí

Martin Smutný ze 7.C získal krásné třetí místo v anglické olympiádě

Velký úspěch minulý týden zaznamenal žák naší školy, Martin Smutný ze 7.CMartin se účastnil okresního kola olympiády v anglickém jazyce a v kategorii šestých a sedmých tříd vybojoval krásné třetí místo. Okresní kolo se konalo na GPOA a konkurence byla vysoká. 
Soutěž se skládala celkem ze dvou částí, poslechu s otevřenými otázkami a mluvení na vylosované téma. Martin je velmi talentovaný a angličtina ho baví. A jeho tip pro všechny, kteří by se chtěli v angličtině zdokonalit i mimo vyučování a dělat něco navíc? Jednoduše si přenastavit mobil do anglického jazyka. Sledovat anglická videa na YouTube a hlavně chuť se vzdělávat, protože angličtina je nedílnou součástí dnešního propojeného moderního světa. 
Za kategorii 8. a 9. tříd naši školu reprezentovala Michaela Málková z 9.A. Oběma moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho podobných úspěchů i do budoucna.
 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání