Výsledky akcí

Výprava zeleného a modrého minivolejbalu do Letovic se zdařila

I. kolo Turnaje Jihomoravského minivolejbalu pro zelenou a modrou kategorii se odehrálo 27. listopadu 2022 v Letovicích. Turnaje se zúčastnilo přes 270 hráčů z celého kraje, 50 družstev v modrém minivolejbalu a 35 družstev v zeleném minivolejbalu. Odehrálo se celkem 33 kol zápasů. Barvy znojemského VK PFN hájilo 35 hráčů.  Dařilo se nám hlavně v kategorii  zelených (žáci 5. tříd). Na základě říjnové kvalifikace se hrálo ve výkonnostních skupinách.

Celkové průběžné  1. místo v zelené kategorii s přehledem vybojovali ( Anička Stehlíková, Patrik Pošvanc a Eliška Votavová), 2.místo získali ( Amálie Fráňová, Jan Hrala, Antonín Kopeček a Patrik Zemčík).  Krásné 6. místo uhájili (Šimon Navrátil, Milan Kutlák a Jakub Cirkl), na 13. místě skončili ( Michaela Ondráčková, Ema Lengálová, Růžena Hrušková a Kateřina Dufková).

Kategorie modrých (žáci 6. ročníku) byla opravdu nabita (50 družstev), hrálo se v sedmi výkonnostních skupinách a znojemští mladí volejbalisté ze sebe vydali to nejlepší, co umí.

Celkové průběžné 5. místo v kategorii modrých po velmi vyrovnaných zápasech vybojovaly (Valerie Kolibová, Martina Málková a Magdaléna Graderová). Ceněné 13. místo uhráli chlapci ( Jonáš Kohut, Karel Krym a Jan Moravec).  15. místo získaly ( Kristýna Krátká, Edita Tomková, Adéla Červená a Anna Svobodová).

Všem našim hráčům a hráčkám minivolejbalu blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů ve hře, ve škole  i v osobním životě J.

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání