Krajské kolo ZŠ ve volejbale

Krajské kolo ZŠ ve volejbale naši chlapci vyhráli, děvčata skončila na druhém místě

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 se odehrálo ve Šlapanicích u Brna krajské kolo volejbalového turnaje mezi staršími žáky 8. - 9. tříd. Naši chlapci měli 3 soupeře: Břeclav, Křenovice a Pozořice, které jednoznačně porazili a získali 1. místo.

Dívky na stejné místo vyrazily v pátek 3. 6. 2022 a vzhledem k více přihlášeným týmům hrály jiný systém turnaje. Ve skupině měly soupeřky z Vyškova a z Drásova, které jasně porazily a postoupily do finále, kde je čekaly dívky ze ZŠ Vejrostova Brno. Oba týmy hrály vyrovnaný volejbal, kde se o vítězi rozhodovalo až v koncovkách setů. Úspěšnější byly nakonec dívky z Brna a naše holky skončily na krásném 2. místě.

Navíc David Knebl (8.A) a Lucie Drunecká (9.A) byli oceněni jako jedni ze dvou nejlepších hráčů turnaje.

Sestava dívek: H. Barteysová, L. Drunecká (9.A), T. Jarošová, N. Waldová, M. Petrášková, A. Zobalová, A. Volcová, M. Málková (8.A)

Sestava chlapců: M. Kravec, T. Lintner, J. Kaláb (9.A), D. Knebl, Š. David, Š. Rozsypal, H. Hruška, T. Kucer (8.A)