Vánoční čtenářská dílna se žákům II. stupně vydařila

Třída 9.B si vzala na svá bedra zorganizovat pro žáky II. stupně Vánoční čtenářskou dílnu. Celou akci představili nejprve na školním parlamentu, poté vyrobili plakáty, informovali o jejím konání hlášením v rozhlase. Každá třída měla přiděleného svého patrona z řad žáků 9.B. Ten na začátku čtenářských dílen zašel do ,,své" třídy a seznámil žáky s pravidly čtenářské dílny a s otázkami, které mají ke konci dílny zodpovědět. Před koncem vyučování onen patron opět přišel do třídy, jež dostal na starost, a zde dohlédl na sdílení odpovědí žáků a vybral jednoho, kterému se podařily odpovědi nejlépe. Ten byl odměněn a jeho příspěvek ve tvaru batohu, ve kterém stručně popsal, co se v příběhu odehrálo, visí na nástěnce před informatikou I. :-) ! Můžete se tedy inspirovat a sáhnout po některé z úspěšně prezentovaných knih...

Přejeme všem šťasné Vánoce, vše dobré v novém roce a nezapomeňte, že kniha je přítel člověka. Je vám vždy nablízku! Dovede vás potěšit, poučit, přenést do jiné dimenze. Naučíte se díky ní rozvíjet nejen slovní zásobu, ale i fantazii. Snít, což je někdy potřeba..

Petra Svobodová a žáci 9.B

Celá fotogalerie ZDE!