Výsledky akcí

Exkurze 6.A v knihovně

Protože v hodině českého jazyka právě probíráme pověsti, navštívili jsme ve čtvrtek 25.11.2021 Městskou knihovnu ve Znojmě. Dozvěděli jsme se vše o chodu dětského oddělení a něco o pověstech. Dvě znojemské jsme i slyšeli (O vzniku názvu našeho města a O farské lípě). Potom jsme nahlédli do studovny zdejší knihovny, kde mají především vzdělávací literaturu a časopisy. Dokonce jsme měli možnost si nějakou knihu přečíst. Cestou do školy jsme se i občerstvili. A to byl konec naší čtenářské výpravy do Městské knihovny Znojmo.

                                                                                                                                                                                                                                         Nikolas René Vrátil, žák 6.A

Celá fotogalerie ZDE!

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání