Literární soutěž Autorské čtení

Každým rokem pořádá Městská knihovna Znojmo literární soutěž tvůrčího psaní. Nejinak tomu bylo i letos a naši žáci se také zapojili, tentokrát na krásné téma  „ Moje nejkrásnější vzpomínka na babičku a dědečka“. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří se o své vzpomínky na prarodiče podělili s ostatními. Ti nejšikovnější dosáhli i pěkného umístění a jsme rádi, že i naši žáci se opět umístili na předních místech.

Čestné uznání získali: Radim Šalomon a Jiří Horák z 8. B, Vendula Dvořáková z 9.A, Adéla Smutná a Kristýna Pokorná  ze 6.A, Klára Davidová z 9. B. 3. místa získali: Šimon Lintner ze 6. A, Sára Vyskotová a Marek Procházka z 9.C. 2. místo získal: Štěpán David ze 7. A a 1. místo získala: Žaneta Havlíková z 9. A

A dále zpětně blahopřejeme žákům z minulého školního roku, a to konkrétně: Emily Holečkové z 9. A za 1. místo, Míši Málkové rovněž z 9. A za 2. místo a Anetě Novákové z 9.A za 3. místo. Čestné uznání získal: Marek Procházka z 9. C.

Všichni ocenění obdrželi poukázku na nákup knihy, která pro ně na prázdniny bude jistě inspirací k jejich další tvořivé činnosti.