Výsledky akcí

Projekt 9.C "Po stopách Boženy Němcové" k výročí 200 let od narození

Exkurzi do České Skalice a Babiččina údolí předcházela i následovala spousta aktivit. Třída 9.C se na výlet připravovala svědomitě a den před odjezdem žáci zkoumali trasu, zajímavosti z okolí i literární dílo velké české spisovatelky.  

Na místě je nejvíce zaujala Barunčina škola, ale i obsáhlá výstava v Muzeu Boženy Němcové. Poutavá byla i prohlídka v Ratibořickém zámku a Starém bělidle. 

Po návratu  proběhlo vzájemné učení  pomocí reflexe účastníků, kteří předávali nabyté vědomosti ostatním spolužákům.  Ve skupinách provedli brainstorming a sepsali vše, co si z exkurze zapamatovali. Následovalo vypracování výukového plakátu a ústní projev, který klad důraz na kultivovanost a spolupráci. 

Za celou třídu chci říct, že se projekt vydařil, žáci pracovali velmi dobře a odnesli jsme si nejen spoustu zajímavých informací, ale i zážitků. Výsledek si můžete prohlédnout na panelu před ředitelnou.

 Milada Marková

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání