Výsledky akcí

Previous Next

Jazykový kurz v Lančově

Poslední týden v září se slaví světový den jazyků. Naši šesťáci se příznačně vydali na třídenní jazykový pobyt do rekreačního centra Astra v Lančově, a to v doprovodu p.učitelky Toiflové, Hřibové a Markové. Poslední letní dny slibovaly krásné počasí a příroda a krásné okolí nás přenesla mimo všední realitu.
Hned po příjezdu a ubytování v krásných chatičkách se děti rozdělily tajným losem do skupin, ve kterých pracovaly po celou dobu pobytu. Čekal je našlapaný program šesti 90ti minutových lekcí plných aktivit v angličtině. Děti si procvičily mluvení, psaní, porozumění čtenému i mluvenému slovu, jazykové hry, pantomimu, slovní zásobu a mnoho dalších činností.
Samozřejmě zbyl i čas na míčové hry, čvachtání ve Stříbrné zátoce a oblíbenou vlajkovanou.
Všichni si velice chválili jídlo a pohodu. Spokojenost nadevše 🙂 Hřebem celé akce byla středeční diskotéka a shlédnutí filmu v anglickém znění.
Pobyt byl hrazen z projektu Kolumbus. Celá parta se shodla na jednom: příště jedeme zase!!! Přečtěte si, co napsala na še žákyně Barča:

 

Anglický kurz

Na anglickém kurzu se mi moc líbilo. Byl pořádán ve velmi krásném prostředí obklopen přírodou. Bylo to tam moc hezké a myslím si, že ostatním se to také líbilo. Program byl velmi dobrý a vůbec bych ho neměnila. Ubytování v chatkách bylo příjemné a ukázalo i hloubku přátelství. Doufám, že i příští rok pojedeme.

Barbora Vejtasová, 6.B

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání