Propozice akcí

Sportovní soustředění v Itálii 2024

I v roce 2024 bude naše škola ve spolupráci s VK Znojmo – Přímětice pořádat tradiční sportovní soustředění v Itálii. Přednostně je toto soustředění nabízeno volejbalovým třídám 7.-9. ročníku, doplněno bude poté až do výše plné kapacity staršími aktivními členy volejbalového klubu. Propozice soustředění se všemi podrobnostmi najdete v ke stažení níže, v rámci nich upozorňujeme především na podmínky účasti.  Kapacita soustředění je maximálně 48 osob, přihlášky pro žáky volejbalových tříd budou probíhat od středy 6. března do 22. března výhradně v rodičovském účtu elektronické žákovské knížky v sekci „Ankety“. Pro zájemce mimo sportovní třídy školy jsou k dispozici papírové přihlášky. Případné doplňující informace u p. Kasana – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Propozice ke stažení ZDE:

 Přihlášky pro zájemce mimo sportovní třídy ke stažení ZDE:

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání